Kontakt

Formularz kontaktowy

Podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail obowiązkowe.

 

Informacje o firmie

O Wigmors

shared/czystyuklad/img/kontakt/o_firmie/wigmors_budynek.jpgWIGMORS istnieje od 1981 roku. Należymy do czołowych dystrybutorów urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych w Polsce.

Nasza oferta handlowa obejmuje tysiące produktów dla chłodnictwa i klimatyzacji – od najdrobniejszych akcesoriów do kompletnych instalacji przemysłowych.

Jesteśmy przedstawicielem lub autoryzowanym dystrybutorem wielu liczących się na światowym rynku chłodnictwa i klimatyzacji producentów. Oferowane przez nas produkty posiadają niezbędne atesty, pozwolenia i certyfikaty.

Prowadzimy sprzedaż wyrobów takich firm jak Rectorseal, Du Pont, Danfoss, Honeywell, Frascold, Copeland, Bitzer, Bristol, Aspera, SER, CEME, Appion, Fielpiece, Johnson Controls, Alco, GAR, Nara Controls, ESK Schultze, Carel, L'Isolante K-Flex, Boryszew, McQuay International, Sanyo, Mastercool, CPS Products, Extech Instruments, Refco, Shineyear, Wigam i wielu innych.

Jesteśmy przedstawicielem w Polsce koncernu Rectorseal – producenta m.in. profesjonalnych preparatów do czyszczenia i dezynfekcji klimatyzacji oraz urządzeń chłodniczych, którym poświęcony jest niniejszy serwis.

Nasza centrala firmy znajduje się we Wrocławiu. Posiadamy też 11 oddziałów na terenie kraju (szczegóły w zakładce „kontakt”). W 2008 r. uruchomiliśmy jeden z pierwszych w branży sklepów internetowych - www.chlodnictwo-sklep.pl, który pozostaje największym pod względem oferowanej ilości produktów sklepem internetowym w branży chłodnictwa i klimatyzacji.

Serwis tematyczny www.czystyuklad.pl stworzyliśmy, aby zebrać w jednym miejscu informacje dotyczące czyszczenia i dezynfekcji klimatyzacji oraz oferowanych przez nas preparatów Rectorseal, a tym samym ułatwić dostęp do tych informacji wszystkim zainteresowanym.

Posiadamy certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2009.

O Rectorseal

shared/czystyuklad/img/kontakt/o_firmie/rectorseal_budynek.jpgFirma Rectorseal została założona w 1937 r. Jest wiodącym producentem uszczelnień chemicznych oraz innych produktów chemicznych dla zastosowań profesjonalnych.

Wśród szerokiej gamy produktów Rectorseal znajdują się uszczelniacze gwintów, uszczelnienia przeciwpożarowe, spoiwa do rur plastikowych, topniki, oleje, środki czyszczące, uszczelniacze do kanałów wentylacyjnych, wykrywacze nieszczelności oraz inne. Wiele z nich cieszy się dużą popularnością i uznaniem wśród instalatorów oraz profesjonalnych użytkowników na całym świecie.

Jedną z wiodących grup towarowych w programie produkcji Rectorseal są wyroby dla chłodnictwa i klimatyzacji, w szczególności środki do czyszczenia i dezynfekcji klimatyzacji - wymienników ciepła oraz innych elementów instalacji klimatyzacyjnych oraz chłodniczych. Produkty te możecie Państwo nabyć m.in. w sklepie internetowym niniejszego serwisu.